\r\n


2017.11.27
Alytiškių paroda Merkinėje
Nuotrauka atminčiai po parodos atidarymo. Pirmoje eilėje studijos vadovas Vidmantas Jankauskas. Brolių Černiauskų nuotrauka 2017 m.

Lapkričio 21 d. Dzūkijos nacionalinio parko „Šalcinio“ galerijoje buvo atidaryta Alytaus jaunimo centro dailės studijos suaugusiems tapybos darbų paroda. Į atidarymą studijos vadovas Vidmantas Jankauskas atvažiavo su grupele autorių: Nijolė Vagnorienė, Jūratė Venskienė, Birutė Kajokienė, Joana Latožienė ir Onutė Skerniškienė, o viso parodoje eksponuojama dvylikos autorių darbai. Studijos vadovas Vidmantas Jankauskas parodos atidarymo metu sakė, kad visi mes esame talentai, „tik vieni tai žinome, o kitiems reikia pasakyti, parodyti ir kai pirmą kartą susirinkus studijoje 2017 m. vasario mėnesį pasakiau, kad tai ne tik laisvalaikio praleidimas, bet bus ir jų darbų parodos, ar galės pardavinėti savo darbus aukcione, tai mokiniai tuo netikėjo.“

Savo ruožtu mokinės – parodos autorės - papasakojo apie savo atradimus studijoje, kurioje rado ne tik puikų mokytoją, bet ir kūrybinį lauką sielos ramybei. Stebuklas, kai šiame mus užgriuvusiame skaičių pasaulyje atrandi laiko pabūti su savimi ir išlieti jausmus, užgniaužtas emocijas, išgyvenimus, gėlą ir čia pat iš žemės, jūros gelmių gimstančią viltį - per spalvas, susikaupimą ir apmąstymus kelyje į susitaikymą.

Po parodos atidarymo grupelė Parko darbuotojų dailės studijos vadovą Vidmantą Jankauską klausinėjo apie galimybę lankyti studiją ir, kas ji žino, gal po metų kitų, turėsime naujus autorius ir naują parodą.

Maloniai kviečiame aplankyti parodą „Šalcinio“ galerijoje adresu Merkinės lankytojų centras Vilniaus g. 3, Merkinė. Paroda veiks iki gruodžio 15 d.


Atgal

Paieška
Renginiai
<< vasaris, 2019 >>
P A T K P Š S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Į kokią veiklą parke mielai atvyktumėte?

Į teminius pėsčiųjų žygius ( Į Čepkelius, Partizanų takais ir pan.)
Į kultūrinius renginius ( Į medkopį, Šienapjūtę ir pan.)
Į festivalius ( Vidur girių, Subatėlė)
Į gamtinius renginius ( Pažink paukščius, augalus ir pan.)
Į vaikams skirtus renginius ( stovyklas, gamtos pamokas)
Daugiau informacijos